Βραβεύσεις από την Τοπική Αυτοδιοίκηση

Μαθητές και μαθήτριες του Μουσικού Σχολείου Ρόδου βραβεύτηκαν από το Δήμο Ρόδου και την Περιφέρεια Νοτίου Αιγαίου στις 27 και 28 Δεκεμβρίου 2018, αντίστοιχα. Οι βραβεύσεις αφορούσαν την εισαγωγή τους στην τριτοβάθμια εκπαίδευση και την αριστεία τους για το σχολικό έτος 2017-2018.
Σχολές που πέτυχαν οι μαθητές/τριες μας:
Μουσικών Σπουδών, Νομικής, Βιοτεχνολογίας, Οικονομικών σπουδών, Επιστημών Προσχολικής Αγωγής και Εκπαιδευτικού Σχεδιασμού, Παιδαγωγικό δημοτικής εκπαίδευσης, Θεατρικών σπουδών, Συντήρησης Αρχαιοτήτων και Έργων Τέχνης, Φυσικοθεραπείας, Ηλεκτρολόγων Μηχανικών και Τεχνολογίας Υπολογιστών, Μηχανολόγων Μηχανικών, Εφαρμοσμένων Μαθηματικών, Επιστημών της Θάλασσας, Μεσογειακών Σπουδών, Σχεδιασμού και Τεχνολογίας Ένδυσης, Διοίκησης Τουριστικών Επιχειρήσεων, Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης, Νοσηλευτικής, Θεολογίας.

Μπορεί επίσης να σας αρέσει...