Σεμινάρια Κλασικής Κιθάρας

Μαθητές και μαθήτριες μας παρακολούθησαν ένα τριήμερο σεμινάριο κιθάρας, την Παρασκευή 24 και το Σαββατοκύριακο 25 και 26 Σεπτεμβρίου 2021, στο πλαίσιο του 1ου Διεθνούς Φεστιβάλ Κιθάρας που διοργάνωσε ο Δημοτικός Οργανισμός Πολιτισμού και Αθλητισμού Δήμου Ρόδου (ΔΟΠΑΡ) σε συνεργασία με το Δημοτικό Ωδείο Ρόδου.

Τους μαθητές/τις μαθήτριες μας συνόδευαν οι καθηγητές κιθάρας κ. Διαμαντόπουλος Τάσος, κ. Εμίλ Πολυμένωφ και κ. Σκανδαλίδης Στάθης, μετά από επικοινωνία και συγκατάθεση που είχε η Διεύθυνση του Σχολείου από τους γονείς/κηδεμόνες.

Η Διεύθυνση του Σχολείου ευχαριστεί θερμά τον Αντιδήμαρχο Πολιτισμού και πρόεδρο του ΔΟΠΑΡ κ. Κολιάδη Αλέξανδρο και τους διοργανωτές για την πρόσκληση και την ευκαιρία που έδωσαν στους/στις μαθητές/τριες μας.

Μπορεί επίσης να σας αρέσει...