Συνάντηση μελών 15μελούς με τον κ. Διευθυντή ΔΔΕ Δωδεκανήσου

Με τον Διευθυντή της Διεύθυνσης Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης Δωδεκανήσου κ. Παπαδομαρκάκη Ιωάννη συναντήθηκαν μέλη του 15μελους συμβουλίου και των 5μελών των τμημάτων του Μουσικού Σχολείου Ρόδου τη Δευτέρα 2 Δεκεμβρίου 2019, παρουσία και του προέδρου του Συλλόγου Γονέων και Κηδεμόνων κ. Δαδήρα Ιωάννη και με τη συνοδεία του Διευθυντή του Σχολείου κ. Χρυσοχού Νικήτα-Νικολάου, προκειμένου να του εκθέσουν τους προβληματισμούς και τις διεκδικήσεις τους σε σχέση με το θεσμικό πλαίσιο λειτουργίας των Μουσικών Σχολείων.

Ευχαριστούμε θερμά τον Διευθυντή ΔΔΕ Δωδεκανήσου κ. Παπαδομαρκάκη για τον πολύτιμο χρόνο που αφιέρωσε στους μαθητές/τριες μας, το ειλικρινές του ενδιαφέρον και τη διάθεσή του να βοηθήσει ουσιαστικά στην επίτευξη των δίκαιων αιτημάτων τους.

Μπορεί επίσης να σας αρέσει...